Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara Şehirler Arası Nakliyat

Ankara şehirler arası nakliyat olarak biz eupanakliyat ailesi olarak 2000 yılından bu yana her geçen gün daha enerjik ve azimli olarak siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Başta Ankara olmak üzere tüm Türkiye’ye hizmet veren Ankara Şehirler Arası Nakliyat firmamız işinde profesyonel ve uzman kadrosu ile daima büyümüş ve gelişmiştir. Gelişmeye devam eden firmamız müşteri memnuniyetini esas alarak siz değerli müşterilerimize her daim daha fazla hizmet sağlayarak memnun etmeyi hedeflemekteyiz.

Son teknoloji 10 adet nakliye aracımız, 4 adet asansörlü taşıma ekipmanlarımızla her türlü olabilecek tüm nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz. Ankara Şehirler Arası Nakliyat Yurt dışından getirdiğimiz özel ekipmanlarımız ile taşıma işlemlerimiz artık çok daha kolay hale gelmektedir. 300 kg kadar yük taşıyabilen 20.kata kadar yükselebilen asansörlerimiz ile işimizi daha hızlı bir şekilde hallediyoruz.

Ankara evden eve nakliyat işiniz için öncelikle bizimle irtibata geçerek müsait bir zaman dilimi ayarlayarak randevulaşıyoruz. Belirlediğimiz gün ve saat diliminde açık adresinize gelerek ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ev içindeki bütün eşyalarınızı not ederek fizibilite raporu hazırlar. Hazırlanan rapor doğrultusunda siz değerli müşterilerimize nakil olunacak şehir ve adrese uygun bir fiyat listesi oluşturulur. Ankara Şehirler Arası Nakliyat Anlaşma sağlandıktan sonra size uygun araç, personel, ekipman ve malzeme temini sağlandıktan sonra belirtmiş olduğunuz tarihlerde eşyalarınızın kırılması,çizilmesi, hasar görmesi durumuna karşılık sigortalama işlemi uygulanır. Bu durum sayesinde zarar gören eşyalarınız yerine temin edilerek zarar karşılanır.

Karşılıklı sözleşme kapsamında eşyalarınızın taşımacılığı Ankara evden eve nakliyat firmamız tarafından gerçekleştirilir.  Taşıma işlemi esnasında monte de- monte işlemi , paketleme ambalajlama , kolileme işlemlerimiz özenle gerçekleştirilir. Ankara Şehirler Arası Nakliye işlemi doğrultusunda kusursuz düzeyde paketlenen eşyalarınız yeni evinize getirildiğinde paketlenen eşyalar ambalajından açılmasıyla yeni evinizde istenilen yerlere yerleştirilir ve müşterimiz eşyaları kontrol eder.  monte leme işlemi gerçekleştirildikten sonra müşteri memnuniyeti ile alanımızda ayrılarak her iki tarafında mutlu olmasından onur duyuyor olacağız.

Her bütçeye uygun Ankara evden eve nakliyat fiyatlarımız ile siz değerli müşterilerimizi önemsiyor ve imkanlarımızı zorlayarak memnuniyet sağlıyoruz. Ankara şehirler arası nakliyat telefonumuz 44 69 95 bize bu numaradan ulaşarak memnun kalacağınız kaliteli taşıma ve güvenle koruma imkanlarımızdan faydalanabilirsiniz.
Ankara Şehirler Arası Nakliyat Son model kamyonlarımız ve asansörlü eşya taşımacılık ekipman sistemlerimiz ile her türlü olabilecek eşyayı bizlere belirtebileceğiniz Türkiye il sınırları içerisinde bulunan adreslere gönderimini yapmaktayız.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir