Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara Şehir İçi Nakliyat

Ankara Şehir içi Nakliyat deyince aklınıza ilk gelen isim olmaktan size hizmet etmekten onur duyar. ‘’ Kaliteli Taşır, Güvenle korur ‘’ sloganıyla çıktığımız bu yolda, Ankara’nın tüm ilçelerinden tüm mahallelerine tüm sokaklarından tüm köylerine, ülkenin her bir yanına güvenli, kaliteli, özverili, garantili ve hızlı nakliyatın tek adresi olarak konusunda uzman  ekibimizle sizin için çalışıyoruz. İster 1. Katta ister 20. Katta yaşayın farketmez Ankara nakliyat sektöründe öncü bir kuruluş olarak biz; insan kaynağına çok önem veriyoruz. En yeni çalışanımız 8 yıldır bünyemizde istihdam edilmekte ve konusunda uzman ve yeterliliktedir. Eksperlerimiz raporlarını, dairenize büro ve
işyerinize giderek yerinde değerlendirme yaparak hazırlamakta ücretsiz ekspertiz analizi ve fizibilite çıkarmakta sonucuna göre en uygun fiyat teklifi yapılmaktadır.


Ankara evden eve nakliyat fiyatları tesadüflere göre değil titiz bir yaklaşımla belirlenmektedir. Haftanın 7 günü bayram seyran demeden kar, kış, bahar, yaz demeden 10 adet son model araçlarla genç bir taşıma filosuyla, 4 adet asansörü, yurtdışından getirdiği kaliteli ekipmanları ile hizmet vermektedir. Müşteri memnuniyeti ve müşteri her zaman haklıdır sözünü düstur edinen firmamız, 28 kişilik profesyonel kadrosuyla eşya ve yük taşımacılığını kusursuz gerçekleştirmektedir. Ankara şehir içi nakliyat faaliyetinde bulunurken biz, Türkiye Büyük Millet Meclisi, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demir Yolları, Devlet konservatuarı, Kazan Belediyesi, Ankara üniversitesi, .ülker, Aoç, ve Milli Eğitim Bakanlığı gibi 60 aşkın bir çok saygın kurumsal firmalar ile çalışmaktayız. Binlerce taşıma faaliyetini sorunsuz ve güvenli sonuçlandırmanın haklı kıvancını yaşıyoruz.

Ankara evden eve nakliyat hizmeti sırasında istenmeyen kırılma dökülme çizilme gibi olayların yaşanma olasılığına karşı, karşılıklı sözleşme yaparak sigortalıyoruz mağduriyet yerine memnuniyet yaratma gayreti içerisinde hasarınızı karşılıyor yada yenisini temin ediyoruz. Şehir içi Nakliyat olarak biz, Ulaştırma bakanlığınca verilen K1 ve K3 marka tescil belgelerine sahip garantili taşımacılık yapmaktayız. Talebinizi alır özenle paketleriz uygun olarak ambalajlarız, zamanında yerine ulaştırır, problemsiz teslim ederiz. Evden eve nakliyat hizmeti almak için bir diğer yöntem bizi iletişim  numaramız olan: 0312 488 1222 nolu telefonumuzu arayıp, taşınacak olan eviniz ve  yeni taşınacak eviniz hakkında eşya miktarı, evlerin konumları, bulunduğu katlar ve  asansörlü nakliyat hizmetine uygun olup olmadığı konusunda bilgilendirme yaparsanız  siz özel fiyat anında çıkarılır ve bilgilendirilirsiniz. Gerekli bir kaç işlemin ardından  hemen evden eve nakliyat hizmeti için ekiplerimiz sizin için devreye girer ve taşınma  işlemleriniz istediğini zamanda hızla başlatılır. Unutmayın düşünmenin taşınmaya faydası yok ! gönül rahatlığıyla düşünmeden Taşınabilirsiniz.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir