Ankara Nakliyat

Ankara Nakliyat

2000 yılında başlayan Ankara Nakliyat yolculuğumuz yaklaşık 19 yıldır büyük bir azim ve hızla devam etmektedir.
Firmamıza Ankara evden eve nakliyat talebiniz üzerine başvurduğunuz taktirde Ankara ücretsiz ekspertiz incelemesi yapılması için günün müsait olduğunuz bir zaman dilimi içerisinde eksperimiz evinizi ziyaret eder. Tüm eşyaların bir listesi eksper tarafından çıkarıldıktan sonra size özel aracın, ekipmanın ve malzemelerin belirlenmesi sağlandıktan sonra nakliye tarihinizde tüm araç ve ekipmanlarımız hazırda bekletilerek taşımacılık hizmetinin gerçekleştirilmesi sağlanır.

Ankara Nakliyat Tecrübe : Ankara Evden Eve Nakliyat Kaliteli işinde uzman son derece profesyonel kadromuz ile tam bir işi gerçekleştirerek girdiğimiz her işin altından hakkıyla kalkmış bulunmaktayız. Deneyimli ve güvenilir kadromuz yaklaşık 15 kişiden oluşmaktadır. Deneyimli elemanlarımız arasında en yeni üyemiz en az 5 yıldır bizimle hizmet vermektedir. Kadromuz oldukça işinde titiz ve dikkatli olup en küçük hasar verme durumunda sigortalanan eşyalarınızı yerine temin etmektedir.

Ankara Nakliyat Sigortalama : Eşyalarınıza uyguladığımız sigortalama işlemi ile birlikte taşıma, yükleme, paketleme, ambalajlama, yükleme esnasında oluşan eşyalarınızın zarar görmesi, hasar alması, kırılması, çizilmesi gibi yıpranma temkin eden durumlarda Eşyalarınız yerine yenisi ile temin edilir. Böylelikle oluşan hasar durumunda gönül rahatlığı ile yeniden işimize devam edebileceğiz. Ankara Evden eve nakliyat Eşyaların sigortalanma durumundan verilen fiyata ek bir ücret talep edilmemektedir.

Ankara Nakliyat Sözleşme : Ankara Nakliyat Karşılıklı yapılan sözleşme durumunda tarafların istekleri göz önüne alınarak hazırlanan çift taraflı sözleşmemiz müşteri memnuniyetinin bir parçası ve güvencesidir.

 Ankara Ücretsiz ekspertiz : Ankara ücretsiz ekspertiz makalemizde anlattığımız gibi müşterilerimize ve biz Ankara Evden Eve Nakliyat firmasına kolaylık sağlamaktadır. Yapılan ücretsiz ekspertiz sayesinde müşterilerimizin eşyalarının boyutu, miktarı , ağırlığı hesaplanarak ücretsiz ekspertiz tarafından fizibilite raporu hazırlanarak fiyatlandırma yapılarak, kullanılacak nakliye aracı, asansör ve eleman sayısı ile birlikte kullanılacak malzemelerde hesaplanır. Bu uygulamayı daha detaylı bir şekilde öğrenmek istiyorsanız Ankara ücretsiz ekspertiz yazımızı okuyarak ayrıntılı bilgiye sahip olabilirsiniz.

Ankara Nakliye denilince akla gelen bir firma olmak bizim için onur ve gurur verici bir durumdur. 13 adet nakliye aracımız , 4 adet 300 kg kadar yük taşıyabilen 20. kata kadar yükselebilen asansörlerimiz, ve 15 adet tecrübeli , kaliteli ve güvenilir elemanımız ile ,yurt dışından getirttiğimiz kaliteli ekipmanlarımız ile birlikte siz değerli müşterilerimize uzun yıllar kendimizi geliştirerek hizmet vereceğimizin garantisini vermekteyiz.

Ulaştırma bakanlığı tarafından verilen K1,K3 ve marka tescil belgesi ile birçok kurumsal firmalara ve Bakanlıklara hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz kuruluşlardan aldığımız memnuniyet içeren yazılar ve telefonlar bizleri ekstra memnun etmektedir. Siz değerli müşterilerimizde bize ulaşabilir memnun kalabileceği bir gönül rahatlığı içeren Ankara Evden Eve Nakliyat işinizi güvenilir ellere teslim edebilirsiniz…

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir