Ankara Kurumsal Taşıma

Ankara Kurumsal Taşıma

Ankara ‘da kurumsal taşıma firması olarak isim yapmış firmamız her daim siz değerli müşterilerimizi memnun etmek adına yaklaşık 19 yıldır sizlere hizmet vermenin gururu içerisindedir.

Ankara nakliye şirketleri arasında kurumsal kimliğini koruyarak siz değerli müşterilerimize Ankara evden eve nakliyat, Eşya taşımacılığı, Şehirler arası nakliyat, Şehir içi nakliyat ve Uluslar arası nakliyat alanında hizmet sağlamaktadır. Yaptığımız çalışmalar ile daima güven ve kalitemizi sergileyerek deneyimli bir firma olduğumuzu her işimizde ispatlamış bulunmaktayız. Ankara evden eve nakliyat firmamız Google arama motorunda ve birçok arama motorunda Ankara’da evden eve nakliyat , gibi birçok kelimede ilk sırada www.europanakliyat.com olarak çıkmaktadır.

Daha çok kurumsal taşımacılık işlerini firmalara, şirketlere ve özel iş kurumlarına çoğunluk ile sunmuş olduğumuz hizmet türüdür. Ankara Evden Eve Nakliyat Firmamız Ulaştırma bakanlığı tarafından verilen K1, K3 ve marka tescil yetki belgelerine sahiptir. 300 kg a kadar yük taşıyabilen, 20.kata kadar yükselen 4 adet asansörlerimiz, 13 nakliye aracımız ve yurt dışından getirdiğimiz teknolojik ekipmanlarımız ile siz değerli müşterilerimize gururla hizmet vermekten son derece onur duymaktadır.

Kurumsal eşya taşımacılık sektöründe ilk olarak yapmış olduğumuz aşama ekspertiz ve danışmanlık hizmetidir. Eşyalarınızın inceleme sonrasında size özel bir taşıma programı hazırlanır. Alanında uzman personellerimiz ve son model kapalı çelik kasa taşımacılık araçlarımızla hastane, Avm, Otel, devlet kurumları vb. alanların nakliye işlemlerini profesyonel olarak sağlamaktayız.

Kurumsal eşya taşımacılık hizmetlerinde size özel bir nakliye paketi hazırlayarak nakliye hizmetlerinizi başından sonuna kadar planlayıp profesyonel düzeyde hizmet sağlamaktayız. Bizimle çalışmış olduğunuz taktirde hiçbir şekilde iş kaybına uğramadan profesyonel olarak taşınabileceğimizi belirtmek isteriz.

 

 

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir