Ankara Kiralık Asansör

Ankara Kiralık Asansör

  Ankara Evden Eve Nakliyat firması olarak 2000 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize Ankara ve Tüm ilçelerinde hizmet vermekteyiz. Verdiğimiz hizmete her geçen gün daha da fazlasını katarak hızlı bir şekilde büyümekte ve gelişmekteyiz. Ankara Kiralık Asansör Sektöründen de Ulaştırma bakanlığı tarafından verilen K1,K3 ve marka tescil belgesi ile birçok kurumsal firmalara ve Bakanlıklara hizmet vermekteyiz. Hizmet verdiğimiz kuruluşlardan aldığımız memnuniyet içeren yazılar ve telefonlar bizleri ekstra memnun etmektedir. Siz değerli müşterilerimizde bize ulaşabilir memnun kalabileceği bir gönül rahatlığı içeren Ankara Evden Eve Nakliyat işinizi güvenilir ellere teslim edebilirsiniz Ankara ve tüm semtlerine hizmet veren Asansör Kiralama Ankara firmamız  Ankara dışında tüm Türkiye’ye  de Asansör kiralama hizmeti vermektedir. Asansör kiralama Ankara da alanında profesyonel firmalar arasında sayılı gelen şirketlerdendir.  Firmamız Ankara Asansör kiralama sektöründe kendini aşmış güvenilir bir firma olup, mobilya taşımacılığında, ev, ofis ve inşaat taşımacılığında kullanılan kaliteli asansörlere sahiptir. Bu makineler sayesinde eşyalarınız  dikkatle taşınır, Güvenle korunur.  Bu sayede eşyalarınız zarar görmez ve işçilerimiz yorulmaz.

Kiralık Asansörün özellikleri

 • Asansörlerimiz toplam da 4 adettir.
 • Kiralık Asansörlerimiz 300 kg a kadar yük taşıyabilir.
 • 20. Kata kadar yükselebilir.
 • Her türlü dış cepheye uygun dizayn edilmiştir.
 • Kaliteli, güvenilir yurt dışı ekipmanlarından oluşmuştur.
 • Daha uygun, daha güvenlikli, daha ekonomiktir.
Ankara Ücretsiz Ekspertiz fizibilite raporu ile uygun asansörü kiralayabilirsiniz. Kiralamak istediğiniz Asansörün tam bilgilerini aldıktan sonra kullanıldığı yerlerdeki referansları incelemenizi tavsiye ederiz. Öncelikle kaliteli ve güvenilir bir Ankara Asansör kiralamak için neler yapmanız gerektiğini bilmenizi isteriz.

Asansör Kiralamak İçin Yapılması Gerekenler

 • Öncelikle asansörümüzün dış cephe asansörü olduğunu unutmayalım.
 • Bizi arayarak nerde olduğunu ve hangi kata kurulacaksa onu bildirmeniz gerekmektedir.
 • Asansörlerimiz in 20. Kata kadar yükselebildiğini hatırlatmak isteriz.
 • Makinenin kurulabilmesi için apartmanın uygun olması gerekir.
 • Makinenin kurulacağı yerdeki araçların alınması gerekir.
 • Asansörü kurduktan sonra eşyalarınız güvenli olarak taşınacaktır.
 • Eğer olurda asansörle ilgili bir sorun olursa bu bize ait olacaktır
 • Asansörlerimiz 300 kg a kadar yük taşıyabilir.
Ankara Evden eve nakliyat alanında olduğu kadar inşaat sektöründe de hizmet veren makinelerimiz  oldukça kaliteli markalar olup herhangi bir sorun yaşatmaya mail vermezler. Asansörlerimiz 20. kata kadar yükselen, 300 kg kadar yük taşıma özelliğine sahip, yurt dışından gelmiş son model teknolojisi ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.Yurt dışından özel olarak getirmiş olduğumuz bu sistem sayesinde artık hiçbir ev, ofis vb eşya parçacıkları hiçbir şekilde zarar görmeden pratik ve güvenilir düzeyde taşınabileceğini belirtmek isteriz.Asansörlü taşıma sistemi evinize kurulduğu gün hazırdaki paketlenmiş olan  eşyaları lift üstüne konularak aşağıya indirilir ve aşağıda bekleyen uzman ve güvenilir personellerimiz tarafından eşyalarınız kamyonumuza yüklenir. Sistemin çalışma mantığı oldukça kolaydır. Her türdeki ev eşyası rahatlıkla taşınabilmektedir. Her seferinde 300 kg ağırlığı kaldıran bir sistemdir. Ankara ve tüm Türkiye’ ye hizmet veren firmamızın her türlü yetki belgeleri bulunmaktadır. Ulaştırma bakanlığınca verilen K1,K3, MARKA TESCİL BELGELERİ’ne sahip olan firmamımız bir çok Bakanlığın ve kuruluşun Eşya taşımacılığı işlemini gerçekleştirmiş bulunmaktadır. TCDD,TBMM,ADALET BAKANLIĞI,KAZAN BELEDİYESİ, ÜLKER, AOÇ, ALLİANZ, SIEMENS, MERTY, ENERGY, PİDOSAN, METEKSAN, EXPER, NUROL, DOĞA KOLEJİ, ANKARA ÜNİVERSİTESİ gibi daha bir çok kuruluşun eşya taşımacılığını yapmıştır.

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir