Ankara Evden Eve Nakliyat

Ankara Evden Eve Nakliyat

2000 yılında kurulan firmamız yaklaşık 18 yıldır siz değerli müşterilerimize 7/24 aralıksız hizmet vermekteyiz. Başta başkentimiz Ankara ve tüm Türkiye ‘de Evden eve nakliyat işlemini gerçekleştirmekteyiz. Ankara Evden eve nakliyat işlemi
oldukça zor ve dikkat gerektiren bir iştir. Nakliyat konusunda en ince ayrıntıları bile gözetmelisiniz. Etrafımızda bir çok Evden eve nakliyat firması bulunmaktadır. Tek bir araca ve 2-3 elemana sahip herkes bu işi yapmaktadır. Bu firmalar size güven sağlayıp, her hangi bir problem oluştuğunda hiçbir şekilde sorumluluk kabul etmezler. Bu gibi durumlar için Anlaşma yaptığınız  Ankara Evden Eve Nakliyat firması ile sözleşme ve sigortalama işlemi
konusunda anlaşma sağlayarak işinizi garanti altına alabilirsiniz.

İşinde uzman kadromuz ile son model araçlarımız, kaliteli ve yurt dışından gelen özel ekipmanlarımız, sansörlerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermekteyiz. Toplamda 10 adet nakliye aracımız ve 4 adet asansörlü taşıma  ekipmanlarımızla her türlü olabilecek tüm nakliye ihtiyaçlarınızı karşılayabilmekteyiz. Ankara evden eve nakliyat işiniz için öncelikle bizimle irtibata geceçerek müsait bir zaman dilimi ayarlayarak randevulaşıyoruz. Belirlediğimiz gün ve saatte evinize gelerek, ücretsiz ekspertiz hizmetimiz ile Eşyalarınızın boyutunu, miktarını, ölçümlerini alarak ekspertizimiz bir fizibilite raporu hazırlayarak iki tarafın haklarını da gözeterek uygun fiyatlandırma listesi çıkarılır.
Anlaşma yapıldığı takdir de iki taraf için de uygun gün ve saat belirlenerek nakliye yapılacak adrese geliyoruz. 1 adet nakliye aracımız,1 adet asansörümüz, ve en az 5 adet elemanımız ve 1 adet ekip sorumlumuz ile kaliteli kolilerimiz ve ambalajlama malzemelerimiz ile siz değerli müşterilerimize hizmet vermek adına hazır bulunmaktayız. Yapılan anlaşma doğrultusunda iki taraf adınada yararlı olacak bir sözleşme ve herhangi bir eşyanın kırılması, yıpranması, zarar görmesi durumuna karşılık eşyalarınızı sigortalama işlemi yapıyoruz.

Eşyalarınızı belirtilen adresten almak üzere geldiğimiz evde eşyalarınız güzelce kategorileştirilerek, kırılacaklar ve değelri eşyalar özenle tek tek  ambalajlanıp, koliliyoruz ve özenle asansörlü taşımacılığımıza yüklüyoruz.Dikkatli
ve özenli bir şekilde eşyalarınıza zarar vermeden yükleme işlemini gerçekleştirerek yola çıkıyoruz. Belirtilen adrese dikkatle giderek asansör yardımı ile 20. kata kadar yükselebilen 300 kg kadar yük taşıyabilen asansörümüz ile eşyalarınızı yeni evinize taşıyoruz ve monte De- monte işlemi uygulayarak belirlenen yerlere eşyalarınız yerleştirilerek müşteri memnuniyetini sağlayarak yerimizden ayrılıyoruz.

TECRUBE: 2000 yılından bu yana yanımızda çalışan uzman, kaliteli ve profesyonelleşmiş ekip elemanlarına sahip olduğumuzu belirtmek isteriz. Alanında oldukça uzman, kendini geliştirmiş, işini severek yapan ekibimiz hiç bir zaman müşterilerimizden negatif bir yorum veya şikayet almamıştır. Uzman ekibimiz kurumsal alanda bir çok Bakanlıklara ve büyük kuruluşlara taşımacılık hizmeti uygulamıştır. Bu kuruluşlar arasında TCDD,TBMM,ANKARA ÜNİVERSİTESİ,ADALET BAKANLIĞI,KAZAN BELEDİYESİ, ALLİANZ,ÜLKER,AOÇ,SIEMENS,MERTY  ENERGY,PİDOSAN,METEKSAN,EXPER,NUROL,DOĞA KOLEJİ gibi bir çok kuruluşa hizmet veren firmamız bu durumu büyük bir gururla nakletmektedir.

YETKİ BELGELERİMİZ : Ulaştırma Bakanlığı tarafından firmamıza verilen yetki belgeleriyle Türkiye’nin tüm il ve ilçelerine eşya taşımacılığı hizmeti sağlamaktayız. Firmamız K3, K1, VE MARKA TESCİL BELGELERİ ne sahiptir.

SÖZLEŞME : iki tarafında haklarını gözeten her iki taraf içinde sağlıklı sonuçlara vardıran sözleşme uygulaması her daim bize olumlu sonuçlar doğurmuştur. İsteklerinizi göz önünde bulundurarark sizi memnun edecek şartlar bizlere de uyuyorsa bunu değerlendiriyoruz ve sözleşme maddeleri halinde size sunarak karşiılıklı olarak imzalayarak hukuken geçerliliğini sağlıyoruz.

SİGORTALAMA : Firmamızca uygulanan sigortalama işlemi gerek evden eve nakliyat gerek ise şehirler arası nakliyat olsun ofis taşımacılığı, parça eşya taşımacılığı gibi bir çok nakliyat işinde eşyalarınızı sigortalayarak garanti altına alıyoruz. Herhangi bir çizilme, kırılma veya zarar görme durumunda eşyalarınız bizzat Ankara evden eve nakliyat firmamız tarafından  sigortalı olarak yerine yenisi konularak veya hasarı onararak temin ediyoruz.

Sizde Ankara ve Tüm Türkiye’ ye hizmet veren uluslararası taşımacılığı dahil bulunan firmamımızı tercih ediyorsanız bizimle çekinmeden iletişime geçebilirsiniz. 81 ilde ayrı başarı elde etmiş firmamız isim yapmış bilindik Firmalardandır. Dikkatli taşır, Güvenle korur… İyi Düşünün, İyi Taşının….

Bu gönderiyi paylaş

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir