Ankara Eşya Depolama

Ankara Eşya Depolama

Ankara eşya depolama alanında isim yapmış firmamız 2000 yılından bu yana hiç yorulmadan sizlere hizmet vermekten onur ve gurur duymaktadır.

Firmamız her geçen gün kendini büyüten, geliştiren her anlamda tecrübeli elemanlara sahiptir. Elemanlarımız işini severek yapan , titiz , kaliteli ve güvenilir personellerimiz dir. En yeni çalışanımız en az 5 yıldır bizimle birlikte yol almaktadır. Bizimle iletişime geçtiğiniz takdir de sizinle beraber müsait bir zaman diliminde randevulaşıyoruz. Ankara Ücretsiz ekspertizimiz ile kararlaştırdığımız gün ve saatte evinize veya iş yerinize gelerek depolanacak eşyalarınızı listeleyerek hesaplama yapmak üzere fizibilite raporu hazırlar. Ücretsiz ekspertizimizin bize çıkardığı rapor ile size uygun Ankara eşya depolarımız size sunularak fiyatlandırması çıkarılır.

Ankara eşya depolama Karşılıklı anlaşma sağlandığı takdir de iki tarafında haklarını koruyan hukuken geçerliliği olan sözleşmemiz işleme koyulmak üzere imzalanır. Hemen ardından depolanacak eşyalarınızın raporu alınarak eşyalarınız sigortalanır. Sigortalanan eşyalarınız herhangi bir kırılma, çizilme, zarar görme , hasar alma durumunda Ankara eşya depolama firması tarafından yerine yenisi temin edilir veya onarılmaktadır. Ankara evden eve nakliyat firmamızın sağladığı imkanla eşyalarınız ambalajlanıp, paketlenir ve kolilere yerleştirilerek nakliye işlemi gerçekleştirilir.Ankara eşya depolama Sizin için ekstra mazot parası veya paketleme için ayrıca hiç bir elemanımız para talep etmeyecektir.

Ankara eşya depolama Depolama alanlarımız 7/24 güvenlik kamerası ile izlenmektedir. dilediğiniz takdir de sizde eşyalarınızı evinizden cep telefonunuz ile takipleyebilirsiniz. 1500 odaya sahip olan depolama alanlarımız 3 adet Güvenlik elemanımız tarafından da gözetlenmektedir. 1 konteyner yaklaşık 7 m3 tür.
Konteyner Ölçüleri Yükseklik 2.20 Derinlik: 2.20 Eni:1.45 dir . Depoya götürülecek olan eşyalar sanki burada yıllar boyu kalacak şekilde düşünülerek en iyi ambalajlama malzemeleri kullanılarak paketlemesi yapılır. Genel olarak depolama işlemlerimizde kullanmış olduğumuz ambalajlama malzemeleri arasında havalı naylon, kraft kağıt, streç, koli, bant, ip vb. malzemeler kullanarak eşyalarınızın paketleme işlemi yapmaktayız. Düzgün bir şekilde paketlenen eşyalar personellerimiz tarafından aracımıza yüklenir ve talep ederse müşterimizin eşliğinde eşyalarınız depomuza personellerimiz tarafından konulur. Ankara eşya depolama Depo odalara konulan her bir eşya barkot etiketleri ile numaralandırılarak envanter listesi çıkarılır.

Ankara Eşya depomuz oldukça temiz bir ortam içerisinde olup 10-15 gün aralıklar ile dışarıdan anlaşmalı çalışmış olduğumuz temizlik şirketleri tarafından rutin olarak temizliği yapılmaktadır.

 

Bu gönderiyi paylaş

Comments (2)

  • Emin cevap

    Çok memnun kaldım güvenli taşımacılık hizmetinizden memnun kaldım çok teşekkğr ederim

    24 Şubat 2019 , 17:02
  • İlayda cevap

    Çalışanları kibar nazik ve tecrübeli ekip çok temiz iş yapıyorlar tavsiye ederim teşekkürler☺

    24 Şubat 2019 , 17:04

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir